Nariai

Vilniaus krašto nariai

 

Eil.Nr. Pavardė, vardas Darbovietė El. paštas
1. Adomaitienė Miroslava NOBT opera@opera.lt
2. Adžgauskienė Violeta Centro poliklinika, Vilnius vilijalor@gmail.com
3. Ajaj Wasiim Visagino ligoninė
4. Ališauskas Henrikas Vaikų ligoninė, VULSK filialas henrikas.alisauskas@vuvl.lt
5. Akimova Julija Karoliniškių poliklinika julija.akimova@gmail.com
6. Asadauskienė  Irena Šeškinės poliklinika irena.asadauskiene@yahoo.com
7. Arechvo Irina RVUL arechvo@gmail.com
8. Balseris Svajūnas RVUL sbalseris@gmail.com
9. Barsukaitė Valentina Karoliniškių poliklinika
10. Beleškienė Vilma VUL SK ANG centras vilmabeleskiene@gmail.com
11. Byčkova Jekaterina Vaikų ligoninė, VULSK filialas jekaterina.byckova@gmail.com
12. Bučinskaitė Dalia Antakalnio poliklinika lordalija@gmail.com
13. Budrienė Violeta Lietuvos muzikos ir teatro akademija
14. Buinickaja Jevgenija jevgenija83@yahoo.com
15. Burkus Adolfas VUL SK ANG centras Adolfas.Burkus@santa.lt
16. Bunikis Antanas VUOI antanas_bunikis@yahoo.com
17. Čekatauskienė ŽibutėAdelė VUAL poliklinika z.cekatauskiene@gmail.com
18. Černiauskienė Rasa VUL SK ANG centras Rasa.Cerniauskiene@santa.lt
19. Dautartienė Virginija Naujininkų poliklinika
20. Dilienė Violeta dilienev@gmail.com
21.         d Drotvinienė Nijolė Šeškinės poliklinika nijolend@gmail.com
22. Drozdova Irena Antakalnio poliklinika
23. Einorienė Dalia RVUL; Medicinos diagnostikos centras dalia.ent@gmail.com
24. Galiauskienė Janina Ukmergės ligoninė galiauskiene@yahoo.com
25. Gibavičienė Jolita VUOI
26. Gradauskienė Eglė Vaikų ligoninė, VULSK filialas egle.gradauskiene@gmail.com
27. Groblys Mindaugas mindaugas.groblys@gmail.com
28. Gruodienė Elena Antakalnio poliklinika elena.gruodiene@gmail.com
29. Ilginis Stasys Varėnos ligoninė direktorius@varenos-poliklinika.lt
30. Ivaška Justinas VUL SK ANG centras Justinas.Ivaska@santa.lt
31. Ivaškevičius Albertas Molėtų ligoninė albertasivas@gmail.com
32. Jakiūnienė Jūratė Vaikų ligoninė, VULSK filialas jurra@myway.com
33. Janulionis Jonas Titas Trakų ligoninė jonas.janulionis@yahoo.com
34. Jočinskaitė-Butkienė Silvija RVUL silvijabutkiene@gmail.com
35. Jurčiukonienė Aušra RVUL ausraserniene@gmail.com
36. Kišonienė Palmira Centro poliklinika
37. Kuprienė Virgilija Sanatorija „Pušyno kelias“ vigilija.kupriene@gmail.com
38. Labovič Tadeuš Vilniaus raj. Centrinė poliklinika
39. Lapinskienė Audronė Šeškinės poliklinika
40. Lesinskas Eugenijus VULSK ANG klinika eugenijus.lesinskas@santa.lt
41. Liepienė Ona Vida VRM CMEK
42. Mackevičienė Irina VUOI irina.cistova@yahoo.com
43. Malikienienė Tatjana Šeškinės poliklinika
44. Manikienė Giedrė Vaikų ligoninė, VULSK filialas giedregm@gmail.com
45. Markus Juozas Centro poliklinika Vytenio fil.
46. Martinėlis Raimundas Rokiškio raj. ligoninė raimundas.martinelis@mail.lt
47. Martinkienė Rasa Vaikų ligoninė, VULSK filialas rasamart@gmail.com
48. Matulevičius Andrius VUL SK ANG centras andriusmatulevicius@hotmail.com
49.         `` Maziliauskienė Dalia Centro poliklinika mazdalia@yahoo.com
50. Medvedskij Piotr Šalčininkų ligoninė
51. Vaiva Mickevičienė Vaikų ligoninė, VšĮ VULSK filialas vtrumpauskaite@gmail.com
52. Mickonas Aleksas mickonas@yahoo.com
53. Mieliauskaitė Diana VU EKMI, Nemenčinės poliklinika diana.mieliauskaite@ekmi.vu.lt
54. Mironenko Jevgenij Švenčionių poliklinika elvyra@yandex.ru
55. Morozaitė Ernesta VRUL ernesta_morozaite@yahoo.com
56. Noreikienė Nijolė VUOI
57. Paulauskienė Iveta VUL SK ANG centras iveta.paulauskiene@santa.lt
58. Paškonienė Aistė VUL SK ANG centras Aiste.Paskoniene@santa.lt
59. Pčalinienė Violeta VRUL pcalinai@gmail.com
60. Pečeliūnienė Austėja austeja.peceliuniene@gmail.com
61. Petrulionis Mindaugas VUL SK ANG centras Mindaugas.Petrulionis@santa.lt
62. Pilipavičienė Rūta Alma Karoliniškių poliklinika litauen@takas.lt
63. Pliaukšta Raimondas VUL SK ANG centras rpliauksta@santa.lt
64. Polianskienė Žibutė Vilniaus raj.Centrinė poliklinika zibutepolianskiene@gmail.com
65. Popov Nikolaj Švenčionių ligoninė vistar60@mail.ru
66. Pranevičius Vidmantas Ukmergės RCL v.pranevicius@ukmerge.omnitel.net
67. Račkaitienė Violeta Valkininkų vaikų lig.“Pušelė“
68. Ragelienė Birutė Karoliniškių poliklinika birutes.ragelienes@gmail.com
69. Rauba Darius VUL SK ANG centras Darius.Rauba@santa.lt
70. Raudeliūnienė Jadvyga Širvintų ligoninė jadvyga.raudeliuniene@gmail.com
71. Rėklaitienė Genovaitė Vaikų ligoninė, VULSK filialas
72. Sakalinskas Virgilijus Vaikų ligoninė, VULSK filialas vsakal@takas.lt
73. Simanavičienė Rita Centro poliklinika, Vilnius rita.simanaviciene@gmail.com
74. Sruogienė Inga Julija Vaikų ligoninė, VULSK filialas ingaear@yahoo.com
75. Strazdas Giedrius RVUL strazdasg@gmail.com
76. Strazdas Valerijus „Trirema Medica“ doctor.valerijus@gmail.com
77. Šalaviejienė Rita Bronė VUL SK ANG centras
78. Šatinskienė Inga VUL SK ANG centras Inga.Satinskiene@santa.lt
79. Šilienė Vida Antakalnio poliklinika
80. Šimkienė Rita Vaikų ligoninė, VULSK filialas ritasimkiene@one.lt
81. Šimulynienė Daina VUL SK ANG centras Daina.Simulyniene@santa.lt
82. Štrimaitienė Stasė VU Antakalnio ligoninė
83. Šukytė Donata Vaikų ligoninė, VULSK filialas
84. Tarasiuk Viktor Naujosios Vilnios poliklinika m.tarasiuk@post.skynet.lt
85. Tarulienė Regina Trakų ligoninė taruliene@yahoo.com
86. Toločka Rimvydas RVUL rimtolo@delfi.lt
87. Vaicekauskaitė Rūta Trakų ligoninė ruta.vaicekauskaite@gmail.com
88. Vaičiūnienė Genovaitė Lazdynų poliklinika
89. Vainutienė Vija VUL SK ANG centras vija.vainutiene@gmail.com
90. Vaivockaitė Violeta Vaikų ligoninė, VULSK filialas violeta.vaivockaite@vuvl.lt
91. Vaškelienė Ona Janina Ukmergės ligoninėnė o.vaskeliene@gmail.com
92. Veleckienė Audronė Elena Centro poliklinika Vytenio fil. audra.vel@gmail.com
93. Vievesienė Sigita Trakų ligoninė sigita.pusinskaite@gmail.com
94. Žilėnienė Ona Šalčininkų ligoninė onazileniene@gmail.com

 

 

Kauno krašto nariai

Eil.Nr. Pavardė, vardas   El. paštas Darbovietė
1 Ajaj Wassim Walid wasimajaj84@yahoo.com Visagino ligoninė
2 Alzbutienė Giedrė giedre.alzbutiene@gmail.com LSMUL KK
3 Antuševa Jelena lena@zmail.lt Respublikinė Šiaulių ligoninė
4 Ašmonė Viktorija viktorija.asmone@gmail.com LSMUL KK
5 Babarskas Algis babarskiene@gmail.com LSMUL KK
6 Balsevičius Tomas  - vicepirmininkas balseviciai@gmail.com LSMUL KK
7 Bajorinas Darius dariusbajor@gmail.com
8 Barzdienė Alma almabarzdiene@gmail.com LSMUL Onkologijos ligoninė
9 Berger Neringa neringa.berger@gmail.com Vilniaus Naujininkų p-ka
10 Beržiūnienė Danutė Stanislava   Elektrėnų ligoninė
11 Bilienė Viktorija viktorija.biliene@gmai.com Kauno Centro p-ka
12 Blauzdžiūnas Audrius audrius.blauzdziunas@gmail.com Respublikinė Šiaulių ligoninė
13 Boveinis Donatas dboveinis@gmail.com LSMUL KK
14 Brazienė Edita labra@balticum-tv.lt Respublikinė Šiaulių ligoninė
15 Čeginskienė Audronė-Regina   Prienų ligoninė
16 Česnavičienė Audra audra.ces@gmail.com Marijampolės ligoninė
17 Česnavičienė Zita    Kauno Šančių poliklinika
18 Čeponis Kazys kceponis@yahoo.com LSMUL KK
19 Čitavičienė Nomeda nomeda.citaviciene@zebra.lt Kauno Centro p-ka
20 Drukteinytė Aušra ausra.drukteinyte@gmail.com LSMUL KK
21 Dobrovolskytė Eglė egle.dobrovolskyte@gmail.com LSMUL KK
22 Domarkienė Jurgita jurgitad@splius.lt Šiaulių Respublikinė ligoninė
23 Dumčienė Regina r.dumciene@gmail.com RKL Garliavos kons. p-ka
24 Eidietienė Inga inga.eidietiene@gmai.com Kauno klinikinė ligoninė
25 Eidimtienė Nijolė    Dainavos poliklinika
26 Galminienė Amelija gamelija@gmail.com LSMUL KK
27 Gelčienė Nijolė Marija nmgelciene@gmail.com Kalvarijos ligoninė
28 Gylienė Genovaitė   LSMUL KK
29 Gylys Giedrius gylysg@yahoo.com LSMUL KK
30 Grubliauskas Jonas j.grubliauskas@gmail.com Raseinių ligoninė
31 Gutmanas Dovydas dovydas.gutmanas@gmail.com UAB Bendrosios medicinos praktika
32 Jakštas Tomas jakstas.t@gmail.com LSMUL KK
33 Janulynaitė Rita rita.janulynaite@gmail.com Alytaus ligoninė
34 Jocienė Danguolė danguole.jociene@yahoo.com Respublikinė Šiaulių ligoninė
35 Kamaitytė Ramunė kamane0326@gmail.com Raseinių lig. Konsultacijų p-ka
36 Karanauskienė Jovita jovita6903@inbox.lt Jurbarko ligoninė
37 Kardišienė Vilija vilijak6@gmail.com LSMUL KK
38 Kašėta Marius marius.kaseta@yahoo.com LSMUL KK
39 Kašėtienė Aušra arausra@yahoo.com Kauno klinikinė ligoninė
40 Kentrienė Reda kentriene@hotmail.com Šakių ligoninė
41 Kinduris Vytenis Juozas vkinduris@yahoo.com LSMUL KK
42 Kisielienė Evelina m.evelina@gmail.com Respublikinė Kauno ligoninė
43 Krušinskienė Lina lina.krusinskiene@gmail.com Kauno Dainavos p-ka
44 Kunevičius Raimundas rkunevicius@gmail.com Alytaus apskr. S. Kudirkos ligoninė
45 Kuzmina Natalija natalijaaa@inbox. Lt LSMUL KK
46 Kuzminienė Alina  - iždininkė alinakuzminiene@gmail.com  LSMUL KK
47 Kupstienė Valentina   Kauno Kalniečių p-ka
48 Lapinskaitė Rimantė rimante.lapinskaite@gmail.com LSMUL KK
49 Levickienė Giedrė giedre.levickiene@gmail.com Respublikinė Kauno ligoninė
50 Lisauskaitė Laura lisauskaite.laura@gmail.com LSMUL KK
51 Liutinskaitė Jolanta jolanta70@hotmail.com Kėdainių ligoninė
52 Liutkevičius Vykintas vikisl@yahoo.com LSMUL Onkologijos ligoninė
53 Mačionytė Gabrielė gabriele.macionyte@gmail.com
54 Maslovas Modestas maslovas.m@gmail.com LSMUL KK
55 Martinėlis Raimundas raimundas.martinelis@gmail.com Rokiškio ligoninė
56 Masteikienė Elvyra elvyramasteikiene@gmail.com Kauno Centro p-ka
57 Mažvila Augustinas augustinas.mazvila@gmail.com Respublikinė Šiaulių ligoninė
58 Mažvilienė Vanda vanda.mazviliene@gmail.com Respublikinė Šiaulių ligoninė
59 Milašienė Reda reda.simkute@gmail.com Kauno Kalniečių p-ka
60 Miliauskienė Birutė Vilija birutevilija@gmail.com Kauno Dainavos p-ka
61 Minkevičienė Ingrida ingrida.minkeviciene@gmail.com LSMUL KK
62 Monkevičienė Daiva daivamon@gmail.com Respublikinė Kauno ligoninė
63 Navickienė Julija julija.navickiene@gmail.com Kėdainių ligoninė
64 Nevardauskienė Birutė enrikasnevardauskas@gmail.com Kauno Šilainių p-ka
65 Palaimaitė Rasa bizantija@yahoo.com LSMUL KK
66 Palepšaitienė Vilma vilma.palepsaitiene@gmail.com Kauno Šilainių p-ka
67 Pašvenskaitė Agnė agne.pasvenskaite@yahoo.com LSMUL KK
68 Paulauskienė Audronė audronelor@gmail.com Kauno Šilainių p-ka
69 Pauliukevičius Faustas fpauliukevicius@yahoo.com Kėdainių ligoninė
70 Paurienė Rūtavilė  - sekretorius rutavilep@gmail.com  Dainavos poliklinika
71 Petrokienė Dalia Marija daliamarija@yahoo.com Jurbarko ligoninė
72 Plauskienė Roma roma.pla@gmail.com Kaišiadorių ligoninė
73 Poškienė Audronė audrone.poskiene@gmail.com Kauno Kalniečių p-ka
74 Pribuišienė Rūta - pirmininkė rutaprib@yahoo.com  LSMUL KK
75 Pribuišis Kipras pribuisis@yahoo.com
76 Purlienė Liucija liupur@gmail.com Kauno Biofirst klinika
77 Račkauskienė Julija Danutė Alytaus apskr. S. Kudirkos ligoninė
78 Randakevičienė Irutė irute_r@hotmail.com LSMUL KK
79 Raslanaitė Rita Marijampolės ligoninė
80 Rastenienė Ieva ievarastenine@gmail.com LSMUL KK
81 Rimkūnas Nerijus nerijus.rimkunas@gmail.com Respublikinė Kauno ligoninė
82 Saladžinskienė Aušrė ausrc.pole.pole@gmail.com Respublikinė Kauno ligoninė
83 Stankūnienė Jolita j.stankuniene@gmail.com Respublikinė Šiaulių ligoninė
84 Stašytė Aušra stasausra@yahoo.com Kauno Šilainių p-ka
85 Staškūnienė Aldona-Genovaitė    Kauno Kalniečių poliklinika
86 Sinkevičienė Gražina grazina114@yahoo.com Kėdainių ligoninė
87 Smolinskaitė Margarita margarita_smolinskaite@yahoo.com LSMUL Onkologijos ligoninė
88 Sluškonienė Dalia dalios01@yahoo.com LSMUL KK
89 Šaulys Kęstutis Marius kmsaulys@gmail.com Respublikinė Kauno ligoninė
90 Šileikaitė Milda milda-slkt@yahoo.com LSMUL KK
91 Šinkūnas Antanas antanas.sinkunas@gmail.com Vilkaviškio p-ka
92 Šiugždienė Aušrelė ausrele.siugzdiene@gmail.com Kauno Pilėnų PSC
93 Škėma Raimundas loreske@gmail.com Vilkaviškio ligoninė
94 Šneider Julija basiamamania@gmail.com Prienų ligoninė
95 Švedienė Marija marija.svediene@yahoo.com Ukmergės ligoninė
96 Tvarijonas Gintaras RKL Garliavos kons. p-ka
97 Urbšienė  Mažena mazenka@yandex.ru Jonavos ligoninė
98 Ulozaitė Nora nora.ulozaite@gmail.com LSMUL KK
99 Ulozas Virgilijus virgilijus.ulozas@gmail.com LSMUL KK
100 Ulozienė Ingrida ingrida.uloziene@lsmuni.lt LSMUL KK
101 Vaiciulis Paulius paulius.vaiciulis@gmail.com LSMUL KK
102 Vaitkus Justinas justinas.vaitkus@gmail.com LSMUL KK
103 Vasiliauskienė Jolanta LSMUL KK
104 Večienė Raminta veciener@gmail.com Kauno Šančių p-ka
105 Vegienė Aurelija v_aurelija@yahoo.com LSMUL KK
106 Vosylienė Giedra vgiedra@yahoo.com Marijampolės PSPC
107 Zazaitė Vita zazaite@gmail.com LSMUL KK
108 Zykiene Bernadeta peniki@gmail.com Respublikinė Kauno ligoninė
109 Žukauskienė Asta aszukauskiene@gmail.com Kauno Centro p-ka

Klaipėdos krašto nariai

 

Eil.Nr. Pavardė, vardas   Darbovietė El. paštas
1. Nijolė Andžiūtė Klaipėdos universitetinė lig. nijole.andziute@gmail.com
2. Olga  Motorina Klaipėdos universitetinė lig
3. Bronius Praškevičius Klaipėdos universitetinė lig
4. ačiulaitis Klaipėdos universitetinė lig
5. Gytis Girčys Klaipėdos vaikų lig gytis.gircys@gmail.com
6. Ingrida Paulauskienė Klaipėdos universitetinė lig i.paulauskiene@kul.lt
7. Rita Mikulėnaitė Klaipėdos universitetinė lig ritam@armila.com
8. Vladimir Zdorovec Klaipėdos universitetinė lig vladzdorovets@gmail.com
9. Valentina Suvorova Klaipėdos universitetinė lig valentina_suvorova@yahoo.com
10. Jūratė Diržauskienė Klaipėdos Respublikinė lig. jdirzauskiene@gmail.com
11. Ingrida Anužytė Klaipėdos Respublikinė lig. ianuzyte@yahoo.com
12. Valdas Bernotas Klaipėdos Respublikinė lig. valdasbernotas@gmail.com
13. Inga Katutienė Klaipėdos Respublikinė lig. katutiene@gmail.com
14. Dalia Krūgelytė Klaipėdos Respublikinė lig.
15. Dainius Guzevičius Klaipėdos Respublikinė lig. guzevicius@gmail.com
16. Dania Trinkienė Klaipėdos Respublikinė lig.
17. Roma Gasiūnienė Klaipėdos Respublikinė lig.
18. Birutė Sabūnienė UAB Nefrida birute.sabuniene@gmail.com
19. Regina Malakauskienė Klaipėdos Jūrininkų ligoninė bomnitel@yhoo.com
20. Vaidutė Kanopkienė Klaipėdos Vaikų ligoninė
21. Vida Samienė Klaipėdos Vaikų ligoninė
22. Pavel Škrut Klaipėdos Vaikų ligoninė pavel.shkrut@gmail.com
23. Saulė Dubosienė Klaipėdos Vaikų ligoninė sauless@hotmail.com
24. Vilma Jonikienė Klaipėdos Respublikinė ligoninė vilmajurg@yahoo.com
25. Ivan Kotliarov Klaipėdos Vaikų ligoninė
26. Laimutė Budrienė Klaipėdos Vaikų ligoninė
27. Elena Jovaišienė Klaipėdos Vaikų ligoninė
28. Gema  Mitrikevičienė Palangos ligoninė gema.mitrikeviciene@gmail.com
29. Ona Žilinskienė Palangos ligoninė
30. Ilona Volskienė Kretingos ligoninė info@kretingosligonine.lt
31. Bronius Paulauskas Gargždų ligoninė broniuspaulauskas@gmail.com
32. Ona Simaitienė Plungės ligoninė
33. Jūratė Šalvienė Plungės ligoninė juratelig@gmail.com
34. Artūras Skikas Medea klinika Šilutė arturas.skikas@gmail.com
35. Aloyzas Citavičius Šilutės lig. info@silutesligonine.lt
36. Raimondas Navikas Šilalės lig. raimondas.navikas@gmail.com
37. Ona Pocevičienė pensijoje ona.poceviciene@kal.lt
38. Eugenija Janukonienė Klaipėdos Respublikinė lig.
39. Olga Kulik Klaipėdos Jūrininkų polik. olga.kulik@ndnt.lt
40. Antanas Tamulionis Telšių ligoninė tamulionis.a@gmail.com
41. Nijolė Bendžiūtė Telšių ligoninė n.bendziute@gmail.com
42. Vita Žymančiūtė Telšių LOR kab. zymanciute@inbox.lt
43. Irena Vanagienė Varnių ligoninė ir.vanagiene@gmail.com
44. Evaldas Padervinskis LSMU ir Mažeikių UAB “Medikvita” epadervinskis@gmail.com
45. Karolina Kaminskaitė Lazdijų ligoninė karolina_kaminskaite@yahoo.com
46. Donata Dargelienė Tauragės ligoninė dr.donata@gmail.com
47. Nora Šiupšinskienė LSMUL; Klaipėdos universitetas norai_s@yahoo.com
48. Saulius Vaitkus LSMUL saulius.vaitkus@gmail.com
49. Evaldas Butkus Šiauliai, Butkų klinika butkus.evaldas@yahoo.com
50. Lina Račyliene Klaipėdos universitetas; lina.racyl@gmail.com
51. Ingrida Minkevičienė LSMUL ingrida.minkeviciene@gmail.com
52. Sigita Brenciūtė Klaipėdos Respublikinė lig.
53. Rita Janulynaitė Alytaus ligoninė rita.janulynaite@gmail.com
54. Silvija Ryškienė LSMUL silvijary@gmail.com
55. Vaida Limantaitė Mažeikių ligoninė vaidalimantaite@gmail.com
56. Rimantė Lapinskaitė LSMU rimante.lapinskaite@gmail.com
57. Laura Lisauskaitė LSMU lisauskaite.laura@gmail.com
58. Modestas Maslovas LSMU maslovas.m@gmail.com

Panevėžio krašto nariai

 

Eil.Nr. Vardas, pavardė   Darbovietė El. paštas
1. Alvydas Abramavičius Všį Respublikinė Panevėžio ligoninė. Smėlynės- 25   a.abramavicius@gmail.com
2. Vytautas Glodenis Všį Respublikinė Panevėžio ligoninė. Smėlynės- 25 vyt.glodenis@gmail.com
3. Raimondas Šinkūnas Všį Respublikinė Panevėžio ligoninė. Smėlynės- 25 raimondassinkunas@gmail.com
4. Edita Balčėtienė Všį Respublikinė Panevėžio ligoninė. Smėlynės- 25     e.balcetiene@gmail.com
5. Lina Marazaitė Všį Respublikinė Panevėžio ligoninė. Smėlynės- 25 linamarazaite@gmail.com
6. Audronė Ulienė Panevėžio konsultacijų poliklinika. A. Jakšto-6 audrone.uliene@gmail.com
7. Elena Gadeikienė Panevėžio konsultacijų poliklinika. A. Jakšto-6
8. Romas Truncė Panevėžio konsultacijų poliklinika. A. Jakšto-6     lorklinika@gmail.com
9. Juozas Pikalavičius Všį Panevėžio miesto poliklinika. Nemuno g.-75 Lorsveikata@gmail.com
10. Rūta Pocevičienė Panevėžio konsultacijų poliklinika. A. Jakšto-6      rutaluko@yahoo.com
11. Laima Jakubėnienė Všį Biržų ligoninė. Vilniaus-115 ljakubeniene@gmail.com
12. Vidas Lengvenis Všį Biržų ligoninė. Vilniaus-115 vidasvidutis@gmail.com
13. Rita Tubelienė Kupiškio ligoninė. Konsultacijų poliklinika. Krantinės 28   ritat@zebra.lt

Šiaulių krašto nariai

 

Eil.Nr. Vardas, pavardė   Darbovietė El. paštas
1. Evaldas Butkus Butkų klinika, Šiauliai butkus.evaldas@yahoo.com
2. Audrius Blauzdžiūnas Respublikinė Šiaulių ligoninė audrius.blauzdziunas@gmail.com
3. Jelena Antuševa Respublikinė Šiaulių ligoninė lena@zmail.lt
4. Jurgita Domarkienė Respublikinė Šiaulių ligoninė jurgitad@splius.lt
5. Augustinas Mažvila Respublikinė Šiaulių ligoninė augustinas.mazvila@gmail.com
6. Vanda Mažvilienė Respublikinė Šiaulių ligoninė augustinas.mazvila@gmail.com
7. Liudas Liauba Respublikinė Šiaulių ligoninė lliauba@yahoo.com
8. Vida Sidaravičienė Respublikinė Šiaulių ligoninė vidai.sid@zebra.lt
9. Danguolė Jocienė Respublikinė Šiaulių ligoninė danguole.jociene@yahoo.com
10. Aurelija Baniukaitienė Respublikinė Šiaulių ligoninė aurelijabaniuk@gmail.com
11. Jolita Stankūnienė Respublikinė Šiaulių ligoninė j.stankuniene@gmail.com
12. Eugenija Kalvinskienė Respublikinė Šiaulių ligoninė -
13. V.B.Kniškaitė Respublikinė Šiaulių ligoninė -
14. Vygantas Sudaris Pakruojo ligoninė loras@inbox.lt
15. Palmira Juodienė Radviliškio ligoninė palmirajuodiene@mail.lt
16. Rimtautas Kavaliauskas Kelmės ligoninė r.kavaliauskas@kelmesligonine.lt
17. Gražina Valentina Sakienė Kelmės ligoninė -
16. Elena Giržadienė Kuršėnų ligoninė -
18. Leonardas Pukinas Naujoji Akmenė leonardas@nal.lt
19. Vaida Limantaitė Mažeikių ligoninė vaidalimantaite@gmail.com
20. Rolandas Sereika Lazdynų poliklinika, Vilnius sereika.orl@siauliai.omnitel.net